Koberec SIZAL COLOR 47373260 Linie, trojúhelníky, jodelka - švestka / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 879 Kč
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné jej umístit i do venkovních... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 879 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné jej umístit i do venkovních prostor (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,70 kg / m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Fialová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Color |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Fialová,Béžová | Fialová,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Color | Color — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj | Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |