Koberec SIZAL FLAT 48644686
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 233 Kč
Koberec z kolekce SIZAL flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 233 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce SIZAL flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních prostorů (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,20 kg/m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Flat |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Flat | Flat — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |