Koberec SIZAL FORT 36216535
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 719 Kč
Koberec z kolekce SIZAL FORT je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 719 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce SIZAL FORT je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních prostorů (balkon, terasa).
▪ výška vlasu :. Cca 6 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,20 kg / m2
▪ materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Sizal fort |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Modrá | Šedá,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sizal fort | Sizal fort — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |