Koberec SIZAL SION A5165A černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 348 Kč
Sisalový koberec je skvělou volbou, pokud si ceníte praktičnosti a zároveň zlepšuje estetiku vašeho domova. Je velmi odolný a dlouho si zachovává svůj přirozený vzhled díky technologii plochého... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 348 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sisalový koberec je skvělou volbou, pokud si ceníte praktičnosti a zároveň zlepšuje estetiku vašeho domova. Je velmi odolný a dlouho si zachovává svůj přirozený vzhled díky technologii plochého tkaní. Koberec odolný vůči pomačkání, takže estetická funkce je zachována na nejvyšší úrovni. Je praktický a snadný na čištění a údržbu.
Díky své struktuře je odolný vůči povětrnostním podmínkám, takže se dá použít venku. na balkoně nebo terase. ▪ Celková tloušťka: 3 mm
▪ Celková hmotnost: 1,2 kg/m²
▪ Materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Sizal Sion |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Černá | Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Sizal Sion | Sizal Sion — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |