Koberec SKY FM28A EZM šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 609 Kč
Koberce z kolekce SKY jsou dokonalým řešením pro různé styly interiéru. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky nimž jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 609 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce SKY jsou dokonalým řešením pro různé styly interiéru. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky nimž jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje či ložnice. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma. ▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: 1,60 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 224 000 bodů/m2
▪ Materiál: 75% polypropylen, 25% polyester
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Šedá,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | SKY |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Béžová | Šedá,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SKY | SKY — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |