Koberec SPRING P113A oranžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 613 Kč
Koberce SPRING oslovia ľudí, ktorí hľadajú mäkké a na dotyk príjemné koberce. Tieto koberce sú vyrobené z najkvalitnejšej priadze z polypropylénu Frise. Sú odolné a ľahko sa udržiavajú v čistote.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 613 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce SPRING oslovia ľudí, ktorí hľadajú mäkké a na dotyk príjemné koberce. Tieto koberce sú vyrobené z najkvalitnejšej priadze z polypropylénu Frise. Sú odolné a ľahko sa udržiavajú v čistote. Kolekcia obsahuje širokú škálu veľkostí a farebných prevedení.
Výška vlasu:9 mm
Materiál: 100 % polypropylén
Váha: 1,40 kg/m2
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Spring |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x200 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Spring | Spring — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 70x200 cm | 70x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |