Koberec Sunset 10 světle béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 622 Kč
Kusové jednobarevné koberce SUNSET zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 622 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusové jednobarevné koberce SUNSET zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Budou ideální volbou do ložnice či obývacího pokoje. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich odolnost a trvanlivost. ▪ Celková tloušťka: 14 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,53 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Sunset |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Sunset | Sunset — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |