Koberec TULS 51328 Vintage sloní kost / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 879 Kč
V kolekci TULS naleznete spoustu krásných koberců, které budou ve vašem interiéru vypadat opravdu velmi dobře. Kolekce nabízí široký výběr barev, rozměrů a designů, ze kterých si budete moci vybrat... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 879 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
V kolekci TULS naleznete spoustu krásných koberců, které budou ve vašem interiéru vypadat opravdu velmi dobře. Kolekce nabízí široký výběr barev, rozměrů a designů, ze kterých si budete moci vybrat ten správný pro vás. Ve vašem interiéru vytvoří příjemnou atmosféru a dodá mu styl. Koberce jsou vyrobeny z materiálů, které se vyznačují vysokou kvalitou a odolností vůči špíně či mechanickému poškození.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,10 g/m2
▪ materiál: Polypropylen + polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | TULS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: TULS | TULS — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |