Koberec VELLUTO ivory
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 715 Kč
Jednobarevný koberec z kolekce VELLUTO je ručně vyrobený, prokazující vysokou kvalitu a pohodlí při každodenním používání. Prezentovaný model dokonale ladí se světlým i tmavým nábytkem. ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 715 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednobarevný koberec z kolekce VELLUTO je ručně vyrobený, prokazující vysokou kvalitu a pohodlí při každodenním používání. Prezentovaný model dokonale ladí se světlým i tmavým nábytkem.
▪ Celková hmotnost :. Cca 3,10 kg / m2
▪ materiál 100% Polyester
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |