Koberec YAZZ 3766 Grey Trellis
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 128 Kč
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap. ▪ výška vlasu :. Cca 10 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 2,10... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 128 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap.
▪ výška vlasu :. Cca 10 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,10 kg / m2
▪ materiál 100% Akryl
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Yazz |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Luxusní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Yazz | Yazz — Luxusní koberce |
| Materiál: akryl | akryl — Luxusní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Luxusní koberce |