Koberec Yazz 7660 Pudra
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 322 Kč
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap. ▪ výška vlasu :. Cca 10 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 2,10... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 322 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap.
▪ výška vlasu :. Cca 10 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,10 kg / m2
▪ materiál 100% Akryl
Parametry
| Barva | Hnědá,Krémová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Yazz |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Hnědá,Krémová,Vícebarevná | Hnědá,Krémová,Vícebarevná — Luxusní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Yazz | Yazz — Luxusní koberce |
| Materiál: akryl | akryl — Luxusní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Luxusní koberce |