Kusový koberec Pisa 4702 Grey kruh 120x120 cm
Výrobce: Ayyildiz koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 407 Kč
Moderní koberce PISA od značky Ayyildiz ve světlých a neutrálních barvách patří mezi boho a skandinávské koberce. Vyrábí se z polypropylenu heatset a jistě Vás zaujmou 3D geometrickými vzory. Ty... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 407 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberce PISA od značky Ayyildiz ve světlých a neutrálních barvách patří mezi boho a skandinávské koberce. Vyrábí se z polypropylenu heatset a jistě Vás zaujmou 3D geometrickými vzory. Ty vznikají kombinací středně vysokých smyček (10 mm) a vyššího střiženého vlasu (20 mm). Rubová strana je tvořena jutou a jsou obšité po celém obvodu. Další výhodou je antistatická úprava, díky které koberce při tření nevodí statickou elektřinu.
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Tvar | Kruh |
| Hustota vlasu | 96 000 n./m2 |
| Celková váha | 2150 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Smyčkový (odolný, pevný) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen heatset |
| Další vlastnosti | 3D efekt |
| Specifikace barvy | Chladná šedá |
| Podklad | juta |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 18 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 120 cm |