Kusový koberec Salsa Shaggy 3201 cream kruh 160x160 cm
Výrobce: Ayyildiz koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 257 Kč
Kolekce Salsa Shaggy od výrobce Ayyildiz Teppiche přináší perfektní koberce nejen pro taneční nadšence. Jsou vyrobeny v Turecku ze 100% polypropylenu a pro svůj vysoký vlas se řadí mezi shaggy... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 257 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Salsa Shaggy od výrobce Ayyildiz Teppiche přináší perfektní koberce nejen pro taneční nadšence. Jsou vyrobeny v Turecku ze 100% polypropylenu a pro svůj vysoký vlas se řadí mezi shaggy koberce. Budou tak potěšením nejen pro Vaše oči, ale i pro Vaše nohy, protože jsou měkké na dotek. Mezi praktické vlastnosti patří zejména odolnost a snadná údržba. Vybrat si můžete z šesti barevných provedení a mnoha velikostních kombinací.
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Tvar | Kruh |
| Hustota vlasu | 51 500 n./m2 |
| Celková váha | 2100 g/m2 |
| Výška vlasu | 30 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Vzor | Moderní |
| Typ vlasu | Shaggy (vysoký, měkký) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Krémově bílá |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 32 mm |
| Rozměr | 160x160 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 160 cm |