PVC Texline Gerflor rozměr š.100 x d.830 cm - Shade White 2150 PHA
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 590 Kč
Texline Shade White zaujme světle šedým dekorem betonové podlahy. Jemný neutrální odstín je mezi zákazníky velice oblíbený, protože dodává interiéru moderní skandinávský vzhled. Texline je moderní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Texline Shade White zaujme světle šedým dekorem betonové podlahy. Jemný neutrální odstín je mezi zákazníky velice oblíbený, protože dodává interiéru moderní skandinávský vzhled. Texline je moderní PVC nebo chcete-li LINO vyráběné francouzskou firmou Gerflor. Oproti ostatním PVC má nespornou řadu výhod. Integrovaná textilní podložka nebo-li filc zvyšuje tepelný komfort podlahy a navíc ještě zlepšuje kročejový útlum. Pokud není podklad dostatečně připravení tak nevadí, kompaktní vyrovnávací vrstva zaručí, že se drobné nerovnosti na podkladu do PVC nepropíší. Vrstva ze skelného vlákna dodává linu rozměrovou stálost. Povrchovou úpravu PURE CLEAN ocení ti členové domácnosti, kteří se starají o úklid. Stačí přilít malé množství čističe do vody a můžete vytírat. PURE CLEAN také pomáhá zabránit usazování nečistot přímo na povrchu. S celkovou tloušťkou 2,9 mm, nášlapnou vrstvou 0,35 mm a třídou zátěže 23/31 se Texline hodí do všech místností rodinných domů a bytů, ale také do komerčních prostor s nízkou zátěží.Víc...
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | PVC |
| Podlahové topení | Ano |
| Země původu | Francie |
| Výrobce | Gerflor |
| Dekor | Beton |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,35 |
| Textilní podložka | Ano |
| Útlum hluku | 16 dB |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 100x830 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 830 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Barva: Šedá | Šedá — Výprodej |
| Dekor: Beton | Beton — Výprodej |
| Délka: 830 cm | 830 cm — Výprodej |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Výprodej |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Výprodej |
| Rozměr: 100x830 cm | 100x830 cm — Výprodej |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Výprodej |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Výprodej |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Výprodej |
| Typ produktu: PVC | PVC — Výprodej |
| Útlum hluku: 16 dB | 16 dB — Výprodej |
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Výprodej |
| Země původu: Francie | Francie — Výprodej |