Rohožka Leyla 50 PVC lem - šedá 60x90 cm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 309 Kč
Uvítejte své hosty s elegancí a praktičností díky rohožce Leyla 50 PVC lem - šedá, nezbytnému doplňku pro každý domov . Tato stylová a odolná rohožka se hodí jak do interiéru, tak na ochranu předních... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 309 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Uvítejte své hosty s elegancí a praktičností díky rohožce Leyla 50 PVC lem - šedá, nezbytnému doplňku pro každý domov . Tato stylová a odolná rohožka se hodí jak do interiéru, tak na ochranu předních vchodů, neboť je součástí kategorie rohožky, rohože a rohožky venkovní. Je vyrobena z vysokopevnostního materiálu polypropylenu doplněného o silný PVC lem, což zajišťuje dlouhou životnost i při častém používání.Minimalistický šedý design této rohožky se snadno sladí s jakýmkoliv prostředím, zatímco její výška vlasu 3 mm a hustota vlasu 91000 vpichů/m² zaručují pohodlný došlap a zachycení nečistot, aby váš domov zůstal čistý a útulný. Rohožka Leyla je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti a moderní estetiky.
Parametry
| Výška vlasu | 3 mm |
|---|---|
| Hustota vlasu | 91000 vpichů/m² |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 60x90 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Rohožky |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Rohožky |
| Barva: Šedá | Šedá — Rohožky |
| Délka: 90 cm | 90 cm — Rohožky |
| Hustota vlasu: 91000 vpichů/m² | 91000 vpichů/m² — Rohožky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Rohožky |
| Rozměr: 60x90 cm | 60x90 cm — Rohožky |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Rohožky |
| Výška vlasu: 3 mm | 3 mm — Rohožky |