Rohožka Mix Mats 105678 Cocos 27x70 cm
Výrobce: Hanse Home Collection koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
Rohožka Mix Mats 105678 Cocos představuje dokonalou kombinaci funkčnosti a stylu pro váš domov. Tato venkovní rohožka je vyrobena z kokosového vlákna, což jí dodává hrubší texturu, která efektivně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rohožka Mix Mats 105678 Cocos představuje dokonalou kombinaci funkčnosti a stylu pro váš domov. Tato venkovní rohožka je vyrobena z kokosového vlákna, což jí dodává hrubší texturu, která efektivně zbaví vaše boty všech nečistot. Její úzký a obdélníkový tvar zajišťuje snadné umístění, ať už přímo u dveří nebo dokonce na schod.Elegantní hnědá barva a zajímavé vzory této kokosové rohožky ozdobí každé vstupní dveře, čímž vám vždy připomene, že vstupujete do svého království, oázy klidu. S latexovým podkladem a strojní výrobou zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost.
Parametry
| Typ produktu | Rohož / předložka |
|---|---|
| Podklad | Latex |
| Barva | Hnědá |
| Tvar | Obdélník |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Země původu | Indie |
| Celková výška | 15 mm |
| Rozměr | 27x70 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Rohožky |
|---|---|
| Výrobce: Hanse Home Collection koberce | Hanse Home Collection koberce — Rohožky |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Rohožky |
| Celková výška: 15 mm | 15 mm — Rohožky |
| Délka: 70 cm | 70 cm — Rohožky |
| Podklad: Latex | Latex — Rohožky |
| Rozměr: 27x70 cm | 27x70 cm — Rohožky |
| Šířka: 27 cm | 27 cm — Rohožky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Rohožky |
| Typ produktu: Rohož / předložka | Rohož / předložka — Rohožky |
| Země původu: Indie | Indie — Rohožky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Rohožky |