Timbertech 79805 TIMBERTECH Bruska na sádrokarton 710 W, 6 brusných kotoučů
Výrobce: Timbertech
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 852 Kč
S touto bruskou na sádrokarton dosáhnete bez námahy na vysoké povrchy a ušetříte si čas a námahu s přenášením žebříku každých pár minut. Pohodlná obsluha a vysoký výkon dělají z této brusky skvělou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 3 852 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
S touto bruskou na sádrokarton dosáhnete bez námahy na vysoké povrchy a ušetříte si čas a námahu s přenášením žebříku každých pár minut. Pohodlná obsluha a vysoký výkon dělají z této brusky skvělou volbu a dodává se s bohatým příslušenstvím, abyste mohli ihned začít pracovat. Šest brusných kotoučů s různou zrnitostí vám umožní přizpůsobit se danému úkolu a otočná brusná hlava vám pomůže zachytit obtížné rohy. Je to skvělá volba pro každého profesionálního řemeslníka.
Technické údaje:
výkon: 710 W
6 nastavení rychlostí
volnoběžné otáčky: 1000 - 2100 ot/min.
brusný kotouč: průměr 220 mm (8,7 palce)
teleskopická rukojeť pro větší flexibilitu
brusný kotouč se 2 otočnými klouby - pro větší flexibilitu
rozměry výrobku: cca 18 x 2,5 x 2,5 cm
nastavitelná délka: cca 155 - 180 cm
hadice: cca 1 - 4 m
kabel: cca 4 m
brusná hlava: cca 220 mm (Ø)
hmotnost: cca 4,8 kg
sada brusných kotoučů (Ø cca 225 mm): K80, K100, K120, K150, K180, K240
materiál výrobku: hliník, plast, měď
barva: černá
Obsah balení:
1 x bruska na sádrokarton
1 x hadice
1 x imbusový klíč
1 x šroubovák
6 x brusný kotouč
Parametry
| Pohon | elektrická |
|---|---|
| Na nože | Ne |
| Typ brusky | bruska na sádrokarton |
| Brusná šíře | 220 mm |
| Otáčky | 1000-2100 ot/min |
| Přídavná rukojeť | Ano |
| Brusná deska | 225 mm |
| Hmotnost | 4.8 kg |
| Na trubky | Ne |
| Regulace otáček | Ano |
| Pomaloběžné | Ne |
| Výkon | 710 W |
| Antivibrační rukojeť | Ne |
| Na sádrokarton | Ano |
| Výrobce | Timbertech |
| Pro leváky | Ne |
| Stolní | Ne |
| Na vrtáky | Ne |
| Bez aku | Ne |
| Na karoserie | Ne |
| Na řetězy | Ne |
| Oblast použití | bruska na sádrokarton |
| Příkon | 710 W |
| Odsávání prachu | Ano |
| Suchý zip | Ano |
| Dvouruční | Ano |
| Planetární | Ne |
| Max. průměr kotouče | 225 mm |
| Jednoruční | Ne |
Doplňkové informace
| Kategorie | Brusky |
|---|---|
| Výrobce: Timbertech | Timbertech — Brusky |
| Antivibrační rukojeť: Ne | Ne — Brusky |
| Bez aku: Ne | Ne — Brusky |
| Brusná deska: 225 mm | 225 mm — Brusky |
| Brusná šíře: 220 mm | 220 mm — Brusky |
| Dvouruční: Ano | Ano — Brusky |
| Hmotnost: 4.8 kg | 4.8 kg — Brusky |
| Jednoruční: Ne | Ne — Brusky |
| Max. průměr kotouče: 225 mm | 225 mm — Brusky |
| Na karoserie: Ne | Ne — Brusky |
| Na nože: Ne | Ne — Brusky |
| Na řetězy: Ne | Ne — Brusky |
| Na sádrokarton: Ano | Ano — Brusky |
| Na trubky: Ne | Ne — Brusky |
| Na vrtáky: Ne | Ne — Brusky |
| Oblast použití: bruska na sádrokarton | bruska na sádrokarton — Brusky |
| Odsávání prachu: Ano | Ano — Brusky |
| Otáčky: 1000-2100 ot/min | 1000-2100 ot/min — Brusky |
| Planetární: Ne | Ne — Brusky |
| Pohon: elektrická | elektrická — Brusky |
| Pomaloběžné: Ne | Ne — Brusky |
| Přídavná rukojeť: Ano | Ano — Brusky |
| Příkon: 710 W | 710 W — Brusky |
| Pro leváky: Ne | Ne — Brusky |
| Regulace otáček: Ano | Ano — Brusky |
| Stolní: Ne | Ne — Brusky |
| Suchý zip: Ano | Ano — Brusky |
| Typ brusky: bruska na sádrokarton | bruska na sádrokarton — Brusky |
| Výkon: 710 W | 710 W — Brusky |
| Výrobce: Timbertech | Timbertech — Brusky |