Timbertech 80497 TIMBERTECH Bruska na sádrokarton, 710 W, 12 kotoučů
Výrobce: Timbertech
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 478 Kč
Vysouvací bruska na sádrokarton je ideální pro malíře a štukatéry. Pokud jde o dosažení dokonalých výsledků, tato stropní bruska vám ušetří čas a námahu s přemisťováním žebříku každých pár minut.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 478 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysouvací bruska na sádrokarton je ideální pro malíře a štukatéry. Pokud jde o dosažení dokonalých výsledků, tato stropní bruska vám ušetří čas a námahu s přemisťováním žebříku každých pár minut. Ergonomické ovládání a vysoký výkon dělají z brusky skvěle zvoleného pomocníka. Zároveň získáte mnoho doplňků, takže můžete okamžitě začít pracovat. Dvanáct brusných kotoučů s různými zrnitostmi se přizpůsobí každému úkolu. Díky otočné hlavě se dostanete i do těch nejobtížnějších rohů, skvělá volba pro každého profesionálního kutila.
Technické údaje:
výkon: 710 W
úrovně rychlosti: 6 (5+max)
volnoběžné otáčky: 1000 - 2100 ot./min
průměr brusného kotouče: 220 mm
včetně kulaté desky a trojúhelníkové desky
rychlé uvolnění pro větší flexibilitu
brusná podložka se 2 klouby - pro lepší pohyblivost
rozměry: cca 168 x 26 x 24 cm
nastavitelná délka: cca 136 - 168 cm
hadice: cca 1 - 4 m
kabel: cca 4 m
hmotnost: cca 7,1 kg
sada brusných kotoučů: K80, K100, K120, K150, K180, K240
materiál: hliník, PVC, měď
barevná kombinace: červeno-černá
Obsah balení:
1 x bruska na sádrokarton TBSLF07
1 x sací hadice
2 x adaptér
1 x sada nářadí (inbusový klíč a šroubovák)
6 x kabelová svorka
12 x kotouče smirkového papíru (různé zrnitosti)
1 x trojúhelníková deska
Parametry
| Pohon | elektrická |
|---|---|
| Na nože | Ne |
| Typ brusky | bruska na sádrokarton |
| Otáčky | 1000 - 2100 ot/min |
| Přídavná rukojeť | Ano |
| Brusná deska | 220 mm |
| Hmotnost | 7.1 kg |
| Na trubky | Ne |
| Regulace otáček | Ano |
| Pomaloběžné | Ne |
| Určení | malíř, štukatér |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 710 W |
| Antivibrační rukojeť | Ne |
| Na sádrokarton | Ano |
| Výrobce | Timbertech |
| Pro leváky | Ne |
| Stolní | Ne |
| Na vrtáky | Ne |
| Bez aku | Ano |
| Na karoserie | Ne |
| Na řetězy | Ne |
| Oblast použití | sádrokarton, omítka |
| Příkon | 710 W |
| Odsávání prachu | Ne |
| Suchý zip | Ne |
| Dvouruční | Ne |
| Planetární | Ne |
| Max. průměr kotouče | 220 mm |
| Jednoruční | Ne |
Doplňkové informace
| Kategorie | Brusky |
|---|---|
| Výrobce: Timbertech | Timbertech — Brusky |
| Antivibrační rukojeť: Ne | Ne — Brusky |
| Bez aku: Ano | Ano — Brusky |
| Brusná deska: 220 mm | 220 mm — Brusky |
| Dvouruční: Ne | Ne — Brusky |
| Hmotnost: 7.1 kg | 7.1 kg — Brusky |
| Jednoruční: Ne | Ne — Brusky |
| Max. průměr kotouče: 220 mm | 220 mm — Brusky |
| Na karoserie: Ne | Ne — Brusky |
| Na nože: Ne | Ne — Brusky |
| Na řetězy: Ne | Ne — Brusky |
| Na sádrokarton: Ano | Ano — Brusky |
| Na trubky: Ne | Ne — Brusky |
| Na vrtáky: Ne | Ne — Brusky |
| Napětí: 230 V | 230 V — Brusky |
| Oblast použití: sádrokarton, omítka | sádrokarton, omítka — Brusky |
| Odsávání prachu: Ne | Ne — Brusky |
| Otáčky: 1000 - 2100 ot/min | 1000 - 2100 ot/min — Brusky |
| Planetární: Ne | Ne — Brusky |
| Pohon: elektrická | elektrická — Brusky |
| Pomaloběžné: Ne | Ne — Brusky |
| Přídavná rukojeť: Ano | Ano — Brusky |
| Příkon: 710 W | 710 W — Brusky |
| Pro leváky: Ne | Ne — Brusky |
| Regulace otáček: Ano | Ano — Brusky |
| Stolní: Ne | Ne — Brusky |
| Suchý zip: Ne | Ne — Brusky |
| Typ brusky: bruska na sádrokarton | bruska na sádrokarton — Brusky |
| Určení: malíř, štukatér | malíř, štukatér — Brusky |
| Výkon: 710 W | 710 W — Brusky |
| Výrobce: Timbertech | Timbertech — Brusky |