Bistro stůl, kulatý, skládací, 60 cm
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 455 Kč
Tento hranatý odkládací stolek s deskou z nerezové oceli Polystone je ideální pro přátelskou snídani, večeři nebo společné posezení s celou rodinou na vaší zahradě nebo v zimní zahradě, na balkóně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 455 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento hranatý odkládací stolek s deskou z nerezové oceli Polystone je ideální pro přátelskou snídani, večeři nebo společné posezení s celou rodinou na vaší zahradě nebo v zimní zahradě, na balkóně nebo terase. Kovový stůl je velmi stabilní, prostorově nenáročný a má desku vyrobenou ze stabilního polystone/nerezové oceli stříbrné barvy. Díky praktické funkci skládání lze stůl snadno kamkoli uložit. Na stojany / rámy byl použit eloxovaný hliník. Tento skládací stůl je také odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. 4nohá základna zajišťuje stabilní stojan. Plocha stolu o průměru 60 cm nabízí prostor pro vaše nápoje a jídlo. Výška stolu 72 cm je optimálně přizpůsobena pro naše skládací a stohovací židle, které také nabízíme. Tento vizuálně výjimečný kovový stůl je ideálním doplňkem vašeho inventáře na terasu.
Technické údaje:
průměr stolu: cca 60 cm
výška (rozložené): cca 72 cm
výška (složeném stavu): cca 120 cm
materiál desky: Kryt z nerezové oceli Polystone / zbytek: eloxovaný hliník
barva: stříbrný
tvar stolu: Kulatý
tloušťka plechu: cca 200 mm
rozměr trubky: 58 x 1,2 mm (Ø x t)
max. nosnost: cca 80 kg
Obsah balení:
1 x skládací stůl
Parametry
| Výrobce | Garthen |
|---|---|
| Rozměry | 60 x 72 cm |
| Rozkládácí | Ano |
| Hmotnost | 7 kg |
| Druh materiálu | polystone, nerezová ocel, hliník |
| Výška | 72 cm |
| Skládací | Ano |
| Campingové stolky | Ano |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 60 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: polystone, nerezová ocel, hliník | polystone, nerezová ocel, hliník — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Rozměry: 60 x 72 cm | 60 x 72 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Výška: 72 cm | 72 cm — Zahradní stolky |