Garthen Kulatý hliníkový stolek, béžový
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 698 Kč
Tento praktický kulatý stolek z hliníku je ideální pro odkládání nápojů a jídla ve vaší zahradě nebo zimní zahradě, na balkoně nebo terase. Hliníkový stůl je velmi stabilní a má prostorný povrch.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 698 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento praktický kulatý stolek z hliníku je ideální pro odkládání nápojů a jídla ve vaší zahradě nebo zimní zahradě, na balkoně nebo terase. Hliníkový stůl je velmi stabilní a má prostorný povrch. Deska je rozdělena do 5 atraktivních segmentů. Rám s širokými nohami zajišťuje dobrou stabilitu. Tento stůl je také odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje.
Technické údaje:
materiál: hliník
průměr: 52,5 cm
výška: 45 cm
tloušťka desky stolu: 2,5 cm
barva: béžová
Obsah balení:
1 x kulatý stolek
Parametry
| Výrobce | Garthen |
|---|---|
| Rozměry | 52.5 cm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Druh materiálu | hliník |
| Výška | 45 cm |
| Skládací | Ne |
| Campingové stolky | Ne |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 52.5 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: hliník | hliník — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 2 kg | 2 kg — Zahradní stolky |
| Rozměry: 52.5 cm | 52.5 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 52.5 cm | 52.5 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Výška: 45 cm | 45 cm — Zahradní stolky |