Divero 2255 Skládací židle z týkového dřeva, 2 kusy
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 295 Kč
DIVERO skládací židle z týkového dřeva, 2 kusy Tuto elegantní a zároveň praktickou skládací židli oceníte všude, kde se potýkáte s nedostatkem místa. Hodí se zejména na balkóny, terasy a zahrady, kde... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 295 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
DIVERO skládací židle z týkového dřeva, 2 kusy
Tuto elegantní a zároveň praktickou skládací židli oceníte všude, kde se potýkáte s nedostatkem místa. Hodí se zejména na balkóny, terasy a zahrady, kde si můžete s rodinou a přáteli užívat příjemných letních večerů. Je zhotovena z odolného týkového dřeva a i v zimě ji můžete nechat stát venku. Je velmi rychle sestavitelná a díky zaobleným hranám a úzkým laťkám je velmi pohodlná i bez látkového sedáku. Židle je skládací a umožňuje tak jednoduché uložení. Jedná se o produkt, který vás nadchne už srovnáním poměru kvality a ceny.
Technické údaje:
rozměry: Š 46 x V 89 x H 62 cm
výška sedáku: cca 46 cm
šířka sedáku: cca 40 cm
hloubka sedu: cca 37 cm
max. nosnost: cca 90 kg
Obsah balení:
2x skládací dřevěná židle
Parametry
| Rozměry | 46 x 89 x 62 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 46 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 89 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 37 cm |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 37 cm | 37 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 46 x 89 x 62 cm | 46 x 89 x 62 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 89 cm | 89 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |