Divero 32593 Dřevěný zahradní stůl, týkové dřevo, 80 x 80 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 645 Kč
Tento stůl je ideální na balkon, terasu nebo zahradu. Vzhledem ke své odolnosti vůči povětrnostním vlivům je tento dřevěný stůl vhodný pro vnitřní i vnější použití. Robustní, stabilní a pevný. Týk je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 3 645 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento stůl je ideální na balkon, terasu nebo zahradu. Vzhledem ke své odolnosti vůči povětrnostním vlivům je tento dřevěný stůl vhodný pro vnitřní i vnější použití. Robustní, stabilní a pevný. Týk je extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům a je to houževnatý materiál. Z tohoto důvodu vydrží i celé generace.
Technické údaje:
rozměry: 80 x 80 x 75 cm
hmotnost: cca 13 kg
tloušťka stolu: 2,5 cm
materiál: týkové dřevo
Obsah balení:
1x dřevěný stůl demontovaný
Parametry
| Výrobce | Divero |
|---|---|
| Rozměry | 80 x 80 x 75 cm |
| Rozkládácí | Ne |
| Hmotnost | 13 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Výška | 75 cm |
| Skládací | Ne |
| Campingové stolky | Ne |
| Délka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Délka: 80 cm | 80 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 13 kg | 13 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Rozměry: 80 x 80 x 75 cm | 80 x 80 x 75 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Výška: 75 cm | 75 cm — Zahradní stolky |