Divero 54742 Zahradní skládací židle dřevěná
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 835 Kč
Vysoce kvalitní, elegantní zahradní židle v klasickém provedení, která není náročná na údržbu. Obzvláště pohodlná je velká sedací plocha, které nabízí dostatek prostoru. Sklon opěradla lze několikrát... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 835 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní, elegantní zahradní židle v klasickém provedení, která není náročná na údržbu. Obzvláště pohodlná je velká sedací plocha, které nabízí dostatek prostoru. Sklon opěradla lze několikrát nastavit, takže můžete pohodlně a uvolněně jíst i relaxovat. Pomocí několika těchto židlí a jídelního stolu vytvoříte impozantní posezení, kde můžete strávit hodiny společně s rodinou, přáteli a známými. Dřevěný nábytek dodává vaší terase, zahradě nebo balkon přírodní atmosféru. Teakové dřevo je robustní tropické dřevo odolné proti povětrnostním vlivům, které je díky svým vlastnostem mimořádně vhodné pro venkovní použití. Chcete-li zachovat krásu zahradní židle, doporučujeme ošetřit dřevo pravidelně teakovým olejem. Neupravené, teakové dřevo nakonec získá známou stříbrnošedou patinu. Upozornění! Dřevo je živý materiál, menší praskliny a postupné změny barvy jsou součástí normálního chování tvrdých dřevin. Pro naše výrobky se používá pouze dřevo z kontrolované pěstby.
Technické údaje:
rozměry: 110 x 56 x 75 cm (v x š x h)
sedák: 45 x 47 cm
výška opěradla: 74 cm
výška sedáku: 46 cm
skládací židle z neupraveného teaku
Obsah balení:
1 x masivní dřevěná židle, neošetřená
Parametry
| Rozměry | 110 x 56 x 75 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Druh materiálu | teakové dřevo |
| Šířka | 56 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 110 cm |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 9.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: teakové dřevo | teakové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 9.5 kg | 9.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 110 x 56 x 75 cm | 110 x 56 x 75 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 110 cm | 110 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |