Divero zahradní dřevěný stůl, 90 x 90 x 75 cm
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 512 Kč
Tento kvalitní stůl nabízí dostatek prostoru pro přátele a rodinu. Kromě praktického použití zaujme i svým vzhledem. Krásně se bude vyjímat na terase nebo na zahradě, na balkoně nebo na zimní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 4 512 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento kvalitní stůl nabízí dostatek prostoru pro přátele a rodinu. Kromě praktického použití zaujme i svým vzhledem. Krásně se bude vyjímat na terase nebo na zahradě, na balkoně nebo na zimní zahradě. Teakové dřevo je odolné vlivům počasí. Povrch byl několikrát broušen a je úhledně zpracován. Díky svému materiálu je velmi ideální pro venkovní použití. Dřevěný nábytek dodává vašemu okolí přirozený nádech. Zaručí Vám dlouhou životnost, útulnost a nadčasovou eleganci. Teakové dřevo je odolné vlivům počasí, neštípe se a je vodotěsné. Upozornění: Každý kus je jedinečný. Z tohoto důvodu jsou občas možné malé odchylky v produktu.
Technické údaje:
rozměry: 90 x 90 x 75 cm (v x š x h)
vnitřní rozměr: 65 cm
hmotnost: 21 kg
Obsah balení:
1 x stůl (dodáván v rozloženém stavu)
Parametry
| Výrobce | Garthen |
|---|---|
| Rozměry | 90 x 90 x 75 cm |
| Rozkládácí | Ne |
| Hmotnost | 21 kg |
| Druh materiálu | teak |
| Výška | 75 cm |
| Skládací | Ne |
| Campingové stolky | Ne |
| Délka | 90 cm |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Délka: 90 cm | 90 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: teak | teak — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 21 kg | 21 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Rozměry: 90 x 90 x 75 cm | 90 x 90 x 75 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 90 cm | 90 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Výška: 75 cm | 75 cm — Zahradní stolky |