Garthen 1650 Moderní zahradní skleněný stůl
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 131 Kč
Moderní stabilní a velmi prostorný zahradní stůl. Rám stolu je vyroben z oceli a proto je velmi stabilní. Technické údaje: materiál: ocel, sklo přibližné rozměry: 150 x 97 cm, výška: cca 70 cm... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 4 131 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní stabilní a velmi prostorný zahradní stůl. Rám stolu je vyroben z oceli a proto je velmi stabilní.
Technické údaje:
materiál: ocel, sklo
přibližné rozměry: 150 x 97 cm,
výška: cca 70 cm
rozměry na deštník: 4 cm
barva: šedá
Obsah balení:
1 x skleněný stůl
Parametry
| Výrobce | Garthen |
|---|---|
| Rozměry | 150 x 97 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
| Druh materiálu | ocel, sklo |
| Výška | 70 cm |
| Délka | 150 cm |
| Šířka | 97 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Délka: 150 cm | 150 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: ocel, sklo | ocel, sklo — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 30 kg | 30 kg — Zahradní stolky |
| Rozměry: 150 x 97 cm | 150 x 97 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 97 cm | 97 cm — Zahradní stolky |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Výška: 70 cm | 70 cm — Zahradní stolky |