Garthen 46871 Barový stůl 110 cm kulatý - stříbrný
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 976 Kč
Jedno jestli jej použijete k firemním oslavám, na svatbě, při recepci nebo jednoduše jako pohodlný stůl ke stání - tento stolek je mnohostranně použitelný. Počasí odolná deska s ušlechtilým potiskem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 976 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jedno jestli jej použijete k firemním oslavám, na svatbě, při recepci nebo jednoduše jako pohodlný stůl ke stání - tento stolek je mnohostranně použitelný. Počasí odolná deska s ušlechtilým potiskem se snadno udržuje. Stabilita je zajištěna čtyřmi nohami ukončenými gumovými záslepkami, které chrání podlahu.
Technické údaje:
nastavitelná výška stolu: cca 110 cm nebo 70 cm
průměr desky stolu: cca 60 cm
tloušťka desky: cca 2 cm
materiál: dřevotříska s obložením z nerezové oceli, nohy z hliníku
Obsah balení:
1 x vysoký stůl
Parametry
| Hmotnost | 6.7 kg |
|---|---|
| S rozkládací deskou | Ne |
| Materiál desky | dřevotříska s obložením z nerezové oceli |
| Pojízdné | Ne |
| Barva / dekor desky | stříbrná |
| Šířka | 60 cm |
| Tvar desky | kruh |
| Materiál podnože | hliník |
| Otočné | Ne |
| Výrobce | Garthen |
| S osvětlením | Ne |
| Výška | 110 cm |
| Výškově nastavitelné | Ano |
| Průměr desky | 60 cm |
| Globus | Ne |
| Skládací | Ne |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Barva / dekor desky: stříbrná | stříbrná — Zahradní stolky |
| Globus: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 6.7 kg | 6.7 kg — Zahradní stolky |
| Materiál desky: dřevotříska s obložením z nerezové oceli | dřevotříska s obložením z nerezové oceli — Zahradní stolky |
| Materiál podnože: hliník | hliník — Zahradní stolky |
| Otočné: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Pojízdné: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Průměr desky: 60 cm | 60 cm — Zahradní stolky |
| S osvětlením: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| S rozkládací deskou: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Tvar desky: kruh | kruh — Zahradní stolky |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní stolky |
| Výška: 110 cm | 110 cm — Zahradní stolky |
| Výškově nastavitelné: Ano | Ano — Zahradní stolky |