Jago 91132 Jago Skládací stůl pro 8 osob, 183 cm, černý
Výrobce: Jago
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 416 Kč
Tento všestranný skládací stůl je ideální pro zahradní párty s přáteli, rodinnou večeři i narozeniny dětí. Díky své velikosti lze bufetový stůl používat venku i uvnitř. Stůl lze snadno složit, takže... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 416 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento všestranný skládací stůl je ideální pro zahradní párty s přáteli, rodinnou večeři i narozeniny dětí. Díky své velikosti lze bufetový stůl používat venku i uvnitř. Stůl lze snadno složit, takže jej lze snadno skladovat a přepravovat díky integrované rukojeti a nízké hmotnosti. Stabilitu zajišťují robustní nohy s gumovými krytkami. Robustní ocelové nohy a deska stolu z HDPE plastu odolná proti poškrábání s maximální nosností 150 kg dělají z tohoto stolu odolný kus nábytku.
Technické údaje:
rozměry v rozloženém stavu: 183 x 76 x 74 cm (d x š x v)
rozměry ve složeném stavu: 91,5 x 76 x 8,6 cm (d x š x v)
hmotnost: 13 kg
maximální nosnost: 150 kg
zamykací mechanismus: ano
integrovaná rukojeť: ano
materiál nohou: ocel (protiskluzové gumové krytky)
materiál desky stolu: polyetylen (HDPE)
barva: černá
voděodolný, odolný proti poškrábání, oděru a korozi
Obsah balení:
1 x skládací stůl pro 8 osob
Parametry
| Výrobce | Jago |
|---|---|
| Rozměry | 183 x 76 x 74 cm |
| Rozkládácí | Ano |
| Hmotnost | 13 kg |
| Druh materiálu | ocel, HDPE plast |
| Výška | 74 cm |
| Skládací | Ano |
| Campingové stolky | Ano |
| Délka | 183 cm |
| Šuplík | Ano |
| Šířka | 76 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Jago | Jago — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Délka: 183 cm | 183 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: ocel, HDPE plast | ocel, HDPE plast — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 13 kg | 13 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Rozměry: 183 x 76 x 74 cm | 183 x 76 x 74 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 76 cm | 76 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Výrobce: Jago | Jago — Zahradní stolky |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Zahradní stolky |