Koberec Agnella Calisia Anato granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 117 Kč
Vlněné koberce kolekce Agnella Calisia představují spojení prvotřídní kvality, nadčasové elegance a přirozené funkčnosti. Tato kolekce nabízí desítky modelů navržených pro milovníky klasického,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 69 117 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vlněné koberce kolekce Agnella Calisia představují spojení prvotřídní kvality, nadčasové elegance a přirozené funkčnosti. Tato kolekce nabízí desítky modelů navržených pro milovníky klasického, skandinávského, vintage, boho i moderního stylu. Koberce jsou vyrobeny z čisté přírodní příze s nízkým střiženým vlasem, který je nejen mimořádně příjemný na dotek, ale zároveň odolný vůči drcení a oděru. Vlna jako přírodní materiál přispívá k vytvoření útulného a zdravého prostředí tím, že přirozeně reguluje vlhkost vzduchu v místnosti. Koberce Calisia jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají estetiku, pohodlí a dlouhou životnost v jednom. ▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková tloušťka: 15 mm
▪ Celková hmotnost: 3,52 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 384 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Modrá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Calisia |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Krémová | Modrá,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Calisia | Calisia — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |