Koberec Agnella Calisia Damore světle béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 117 Kč
Kvalitní vlněný koberec působí v interiéru opravdu velice stylově a luxusně. Vlna zaručuje vysokou odolnost, trvanlivost a příjemný dotek. ▪ Výška vlasu: 13 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 3,70 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 69 117 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kvalitní vlněný koberec působí v interiéru opravdu velice stylově a luxusně. Vlna zaručuje vysokou odolnost, trvanlivost a příjemný dotek. ▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,70 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Calisia |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Orientální koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Calisia | Calisia — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |