Koberec Agnella Noble Tejat světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 112 Kč
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 112 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii heat-set použité při výrobě jsou odolné vůči oděru.
▪ výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,53 kg/m2
▪ materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Noble |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x160 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Noble | Noble — Moderní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x160 cm | 80x160 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |