Koberec Agnella Platinium Ostis Alabaster
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 117 Kč
Špičková kolekce inspirovaná přírodou, která jistě osloví ty, kteří oceňují eleganci a půvab. Zahrnuje moderní a tradiční koberce, které svým designem odpovídají nejnovějším trendům aranžování.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 69 117 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Špičková kolekce inspirovaná přírodou, která jistě osloví ty, kteří oceňují eleganci a půvab. Zahrnuje moderní a tradiční koberce, které svým designem odpovídají nejnovějším trendům aranžování. Všechny byly vyrobeny z kvalitní vlny. Jejich vysoký a měkký vlas nejen lahodí oku, ale poskytuje také pohodlí při chůzi.
▪ Celková výška: 15mm
▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková hmotnost: 3,52 kg/m2
▪ Materiál: 100% Vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Klasický vzor |
| Kolekce | Platinium |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Šedá | Béžová,Krémová,Šedá — Luxusní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Platinium | Platinium — Luxusní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Luxusní koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Klasický vzor | Orientální vzory,Klasický vzor — Luxusní koberce |