Koberec Agnella Regius Lumina tmavě béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 28 205 Kč
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 28 205 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu. Naše rozmanitá nabídka vám umožní nalézt koberec, který dokonale zapadne do stylu vašeho interiéru a přinese mu nový nádech elegance a pohodlí. ▪ výška vlasu: 6 mm
▪ celková výška: 8 mm
▪ hmotnost: 2,95 kg/m2
▪ materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Regius |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 130x190 cm |
| šířka | 130 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Regius | Regius — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 130x190 cm | 130x190 cm — Orientální koberce |
| šířka: 130 cm | 130 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |