Koberec Agnella Soft Shrink Natera antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 930 Kč
Soft Shrink je rozmanitá kolekce koberců a běhounů, která obsahuje modely pro fanoušky klasických a orientálních koberců, stejně tak i moderní koberce s abstraktními a geometrickými vzory. Nechybí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 930 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Soft Shrink je rozmanitá kolekce koberců a běhounů, která obsahuje modely pro fanoušky klasických a orientálních koberců, stejně tak i moderní koberce s abstraktními a geometrickými vzory. Nechybí ani veselé nabídky pro nejmenší. Všechny koberečky z této kolekce byly tkané ze syntetické tepelně upravené příze s příměsí polyesteru, díky čemuž jsou nejen sametové na dotek, ale i odolné a trvanlivé.
▪ Celková výška: 9 mm
▪ Výška vlasu: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 2,03 kg/m2
▪ Materiál: 95% Polypropylen / 5% Polyester
Parametry
| Barva | Antracitová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Soft Shrink |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Antracitová,Šedá | Antracitová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Soft Shrink | Soft Shrink — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |