Koberec ALESSIA UNI GOLD
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 538 Kč
Koberce ALESSIA jsou vysoce kvalitní interiérové doplňky. Jsou to koberce s vysokým vlasem, vysokou životností a mäkosťou. ▪ materiál 100% Polypropylen
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 538 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce ALESSIA jsou vysoce kvalitní interiérové doplňky. Jsou to koberce s vysokým vlasem, vysokou životností a mäkosťou.
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Zlatá | Zlatá — Shaggy Koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj | Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |