Koberec ALESTA H182A tyrkysový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 924 Kč
Koberce Alesta jsou měkké a příjemné na dotek. Díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny nevyžadují složitou údržbu. Součástí kolekce jsou koberce s moderním designem, v sytých barvách béžové, hnědé,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 924 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Alesta jsou měkké a příjemné na dotek. Díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny nevyžadují složitou údržbu. Součástí kolekce jsou koberce s moderním designem, v sytých barvách béžové, hnědé, zelené a modré.
▪ výška vlasu: cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,40 kg / m2
▪ materiál 100% Polyester
Parametry
| Barva | Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | ALESTA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x250 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Tyrkysová | Tyrkysová — Moderní koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: ALESTA | ALESTA — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 70x250 cm | 70x250 cm — Moderní koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |