Koberec Allora Plus B826A ornament, šedý / stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 882 Kč
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Mají dvouúrovňovou strukturu vlasů zvýrazňující zajímavé vzory. Vlas koberců ALLORA PLUS je tkaný ze směsi polyesteru a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 882 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Mají dvouúrovňovou strukturu vlasů zvýrazňující zajímavé vzory. Vlas koberců ALLORA PLUS je tkaný ze směsi polyesteru a polypropylenu, spodní část koberce je vyrobena z juty.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,15 kg/m2
▪ Materiál: 70% Polyester / 30% Polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Allora Plus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá,Stříbrná | Šedá,Stříbrná — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Allora Plus | Allora Plus — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Orientální koberce |