Koberec Allora Plus F346A ornament / rám, stříbrný / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 400 Kč
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Jejich poznávacím znamením jsou extravagantní vzory v černé barvě, kontrastující se stříbrnou a zlatou. Mají dvouúrovňovou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 400 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Jejich poznávacím znamením jsou extravagantní vzory v černé barvě, kontrastující se stříbrnou a zlatou. Mají dvouúrovňovou strukturu vlasů zvýrazňující zajímavé vzory. Vlas koberců ALLORA PLUS je tkaný ze směsi polyesteru a polypropylenu, spodní část koberce je vyrobena z juty.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,15 kg/m2
▪ Materiál: 70% Polyester / 30% Polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Allora Plus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Orientální koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Allora Plus | Allora Plus — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |