Koberec ANTIGUA 518 76 XX033 OSTA - Rozeta / rám, tmavě šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 15 167 Kč
Kolekce koberců ANTIGUA je podstatou elegance a funkčnosti. Klasické vzory s nádechem modernosti zajistí jedinečný a vyjímečný charakter každého interiéru. Koberce z této kolekce jsou vyrobeny z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 15 167 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců ANTIGUA je podstatou elegance a funkčnosti. Klasické vzory s nádechem modernosti zajistí jedinečný a vyjímečný charakter každého interiéru. Koberce z této kolekce jsou vyrobeny z přírodních materiálů díky kterým jsou odolné a snadno se udržují. Mají certifikát OEKO-TEX. Ostatní informace:
▪ Celková tloušťka: cca 7-8 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,10 kg/m2
▪ Materiál: 60% bavlna, 40% vlna
Parametry
| Barva | Antracitová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Antigua |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 170x240 cm |
| šířka | 170 cm |
| délka | 240 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Antracitová,Modrá,Šedá | Antracitová,Modrá,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 240 cm | 240 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Antigua | Antigua — Orientální koberce |
| Materiál: bavlna,vlna | bavlna,vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 170x240 cm | 170x240 cm — Orientální koberce |
| šířka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |