Koberec Arte Morris Ivory stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 050 Kč
Vyberte si z nabídky koberců, které jsou vyráběny ručně z polyesterové příze získané jako výsledek recyklace PET lahví. Jsou nejen odolné a snadno se udržují čisté, ale také jemné a příjemné na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 050 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z nabídky koberců, které jsou vyráběny ručně z polyesterové příze získané jako výsledek recyklace PET lahví.
Jsou nejen odolné a snadno se udržují čisté, ale také jemné a příjemné na dotek. Skvěle se budou hodit do interiérů zařízených v moderním stylu, dodají jim o něco více lesku a elegance. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,10 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Morris |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá,Stříbrná | Šedá,Stříbrná — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Morris | Morris — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Orientální koberce |