Koberec ASTRA béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 031 Kč
Koberec ASTRA zaujme zajímavými vzory a krásnými barvami. Bude skvělým doplňkem každého obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. Je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho odolnost vůči... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 031 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec ASTRA zaujme zajímavými vzory a krásnými barvami. Bude skvělým doplňkem každého obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. Je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho odolnost vůči poškození a trvanlivost barev.
Parametry:
▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Celková hmotnost: 0,850 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení,Vhodný pod kolečkovou židli |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Astra |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 66x244 cm |
| šířka | 66 cm |
| délka | 244 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá,Krémová | Béžová,Hnědá,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 244 cm | 244 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Astra | Astra — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 66x244 cm | 66x244 cm — Orientální koberce |
| šířka: 66 cm | 66 cm — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |