Koberec ASTRA DENIM
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 947 Kč
Kolekce koberců Astra představuje tradiční koberce s jemným vintage vzhledem a elegantním klasickým vzorem. Decentní barevnost v kombinaci s ornamentálním motivem vytváří nadčasový design, který se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 947 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Astra představuje tradiční koberce s jemným vintage vzhledem a elegantním klasickým vzorem. Decentní barevnost v kombinaci s ornamentálním motivem vytváří nadčasový design, který se hodí do klasických i moderních interiérů. Koberce jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru, který zajišťuje měkkost, pružnost a vysokou odolnost vůči každodennímu používání. Nízký vlas se snadno udržuje, nepřitahuje prach a zachovává si svůj vzhled i při dlouhodobém zatížení. Kolekce je vhodná do obývacího pokoje, ložnice i jídelny a je kompatibilní s podlahovým vytápěním.▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Hmotnost: 0,85 kg/m2
Parametry
| Barva | Modrá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Astra |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 99x152 cm |
| šířka | 99 cm |
| délka | 152 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Krémová | Modrá,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 152 cm | 152 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Astra | Astra — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 99x152 cm | 99x152 cm — Orientální koberce |
| šířka: 99 cm | 99 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |