Koberec ATLAS PP 4491A hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 827 Kč
Koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi vysokou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 827 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastická a odolná proti deformaci. Čistí se velmi snadno. Mají také vysokou tepelnou vodivost, takže je lze použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce koberců Atlas obsahuje širokou škálu klasických i modernějších vzorů včetně geometrických, květinových, perských a různých jiných designů. ▪ Výška vlasu: Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,35 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | ATLAS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Orientální koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: ATLAS | ATLAS — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Orientální koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |