Koberec Basque Elorrio
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 485 Kč
Koberec z kolekce Basque je ztělesněním elegance a nadčasového stylu, který dokáže zkrášlit jakýkoli interiér. Jeho jemné vzory a detaily odrážejí tradiční orientální design, čímž přinášejí do vašeho... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 485 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce Basque je ztělesněním elegance a nadčasového stylu, který dokáže zkrášlit jakýkoli interiér. Jeho jemné vzory a detaily odrážejí tradiční orientální design, čímž přinášejí do vašeho domova jedinečný charakter a útulnou atmosféru. Třásně na okrajích přidávají dávku tradičního šarmu, zatímco celkový vzhled působí harmonicky a sofistikovaně. Ideální pro ty, kteří touží po kombinaci krásy, pohodlí a tradice.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková váha: 1,6 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 499 200 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Basque |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x160 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Béžová,Modrá,Vícebarevná | Krémová,Béžová,Modrá,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Basque | Basque — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x160 cm | 80x160 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |