Koberec/Běhoun NEMRUT 9473A BIL bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 728 Kč
Koberce NEMRUT jsou kolekcí klasických koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Koberce vyrobené z polypropylenu se vyznačují především velmi vysokou odolností proti oděru, jejich vlákna jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 728 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce NEMRUT jsou kolekcí klasických koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Koberce vyrobené z polypropylenu se vyznačují především velmi vysokou odolností proti oděru, jejich vlákna jsou elastické a odolné vůči deformaci. Dají se velmi snadno čistit, včetně vysávání a mokrého mytí šamponem. Mají také vysoký koeficient tepelné vodivosti, takže je lze použít v místnostech s podlahovým vytápěním. Kolekce NEMRUT nabízí klasické koberce s orientálními motivy a geometrickými vzory rámu, a to v různých velikostech a barvách.
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Výška vlasu: cca 10 mm
▪ Hmotnost: cca 2250 g/m2
Parametry
| Barva | Krémová,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,Orientální vzory |
| Kolekce | NEMRUT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Červená | Krémová,Červená — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: NEMRUT | NEMRUT — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,Orientální vzory | Geometrické vzory,Orientální vzory — Orientální koberce |