Koberec BERBER AGADIR G0522 krém / šedý Fredzle berber marokánský
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 108 Kč
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 108 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké na dotek.
▪ výška: 25 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 2,00 kg/m2
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Berber |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Béžová,Krémová | Šedá,Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Berber | Berber — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Kruh | Kruh — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |