Koberec BERGENIA zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 12 163 Kč
Koberec z kolekce BERGENIA je elegantní orientální doplněk, který vnáší do interiéru nádech tradice a stylu. Vyznačuje se bohatým vzorováním a precizním zpracováním, které zaujme na první pohled.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 12 163 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce BERGENIA je elegantní orientální doplněk, který vnáší do interiéru nádech tradice a stylu. Vyznačuje se bohatým vzorováním a precizním zpracováním, které zaujme na první pohled. Vyroben je z kvalitního polypropylenu, díky čemuž je odolný vůči opotřebení, nenáročný na údržbu a vhodný i do frekventovaných prostor. Koberec lze vysávat, tepovat a nepřekáží ani robotickému vysavači. Je kompatibilní s podlahovým topením, což z něj činí praktickou volbu do moderního bydlení. Spojení tradičního designu a moderního materiálu zaručuje dlouhou životnost a pohodlí při každodenním používání.▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Materiál 100% polypropylen ▪ Hmotnost: 2 kg/m²
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Bergenia |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 300x400 cm |
| šířka | 300 cm |
| délka | 400 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Vícebarevná | Béžová,Krémová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 400 cm | 400 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Bergenia | Bergenia — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 300x400 cm | 300x400 cm — Orientální koberce |
| šířka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |