Koberec Bokhara 041 Blue
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 30 537 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 30 537 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se.
▪ výška: 4 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,00 kg/m2
▪ materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Bokhara |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 139x196 cm |
| šířka | 139 cm |
| délka | 196 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 196 cm | 196 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Bokhara | Bokhara — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 139x196 cm | 139x196 cm — Orientální koberce |
| šířka: 139 cm | 139 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |