Koberec Cancun 279 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 961 Kč
Koberec je praktickým doplňkem interiéru v přírodních barvách. Vlas koberce je tkaný z polypropylenové příze, spodek je zakončen filcovým podkladem. Díky pokročilému výrobnímu procesu a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 961 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec je praktickým doplňkem interiéru v přírodních barvách. Vlas koberce je tkaný z polypropylenové příze, spodek je zakončen filcovým podkladem. Díky pokročilému výrobnímu procesu a polypropylenovým vláknům vypadají koberce vyrobené z této příze stejně působivě jako koberce z přírodních přízí. Odolná a elastická střižená vlákna zajišťují, že koberec si zachovává intenzitu barvy po mnoho let bez vyblednutí vlivem UV záření. ▪ Celková tloušťka: 18 mm
▪ Celková hmotnost: 2,435 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Obývací pokoj,Schodiště,Ložnice |
| Zátěžová třída | 23 - domácnost; vysoká zátěž |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Cancun |
| Tvar | Obdélník |
| Reakce na oheň | Bfl - jen omezené šíření požáru |
| Určení | Bytová metráž |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |