Koberec CANES HS-PS-0279
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 214 Kč
Tištěný koberec z kolekce CANES je moderním řešením pro každý interiér. Díky speciální technologii potisku působí elegantně a originálně. Nemá vlas, což mu dodává hladký povrch a zároveň usnadňuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 214 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tištěný koberec z kolekce CANES je moderním řešením pro každý interiér. Díky speciální technologii potisku působí elegantně a originálně. Nemá vlas, což mu dodává hladký povrch a zároveň usnadňuje údržbu. Je lehký, snadno se s ním manipuluje a díky univerzálnímu designu se hodí do obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. Tento typ koberce je oblíben pro svoji praktičnost, nenáročnou péči a širokou nabídku vzorů a barevných provedení. ▪ Celková hmotnost: 1,08 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Modrá,Žlutá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | CANES |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x80 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 80 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Žlutá,Vícebarevná | Modrá,Žlutá,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: CANES | CANES — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 50x80 cm | 50x80 cm — Orientální koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |