Koberec CECILIA GF/063 GREY MULTI
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 627 Kč
Nádherný šedý a béžový koberec CECILIA GF / 063 GREY MULTI dokonale zapadne do moderního interiéru obývacího pokoje nebo ložnice. Výrobek od společnosti Gino Falcone je vyroben výhradně ze... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 627 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nádherný šedý a béžový koberec CECILIA GF / 063 GREY MULTI dokonale zapadne do moderního interiéru obývacího pokoje nebo ložnice. Výrobek od společnosti Gino Falcone je vyroben výhradně ze syntetických polyesterových vláken, díky čemuž se vyznačuje trvanlivostí a odolností proti oděru. Má elastické vlasy s antistatickými vlastnostmi, takže během používání nezachytává statiku a nehromadí nadměrně prach.
▪ Materiál: 100% Polyester
▪ Výška vlasu: 3 mm
▪ Hmotnost: 1150g / m²
Parametry
| Barva | Šedá,Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 90x160 cm |
| šířka | 90 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Béžová,Krémová | Šedá,Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 90x160 cm | 90x160 cm — Moderní koberce |
| šířka: 90 cm | 90 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |